Kategorie
Brak filtrów do wyświetlenia
Pilot RGB+CCT 8-stref
Dostępność:
8 szt.
Cena brutto:
Cena netto: 41,78 zł
Charakterystyka:
Tutaj
znajdziesz dokumenty produktu:
Instrukcja
obsługi
- 8 stref — nieograniczona liczba żarówek w każdej strefie
- Produkty serii 2.4G MiBoxer / Mi-Light
- Regulacja RGB, jasności, temperatury barwowej oraz nasycenia
- Współpraca z wieloma kontrolerami (zasięg sterowania 30 m)
Cechy
Zastosowano wysokoprecyzyjny układ dotykowy IC;
Obsługa dotykowa jest bardziej stabilna i czuła. Technologia transmisji bezprzewodowej RF 2,4 GHz umożliwia sterowanie wybranym inteligentnym oświetleniem Mi-Light / MiBoxer.
- Technologia transmisji bezprzewodowej RF 2,4G
- 8 stref — nieograniczona liczba lamp w każdej strefie
- Produkty serii 2.4G MiBoxer / Mi-Light
- 16 milionów kolorów do wyboru
- Regulacja RGB, jasności, temperatury barwowej oraz nasycenia
- Współpraca z wieloma kontrolerami (zasięg sterowania 30 m)
- Uchwyt magnetyczny ułatwiający montaż
Parametry
| Nazwa produktu: | 8-strefowy pilot RGB+CCT |
|---|---|
| Model nr.: | C8 |
| Napięcie robocze: | 3 V (AAA*2 szt.) |
| Pobór mocy w trybie gotowości: | 15μA |
| Moc nadawania: | 6dBm |
| RF: | 2,4 GHz |
| Metoda modulacji: | GFSK |
| Odległość sterowania: | 30m |
| Temperatura pracy: | -10~40°C |
|---|---|
| Norma EMC (EMC): | ETSI EN 301 489-1 V2.2.3 (2019-11) ETSI EN 301 489-3 V2.3.2 (2023-01) |
| Norma bezpieczeństwa (LVD): | EN 61347-2-11:2001+A1:2019 EN 61347-1:2015+A1:2021 EN 62493:2015 +A1:2022 |
| Sprzęt radiowy (RED): | ETSI EN 300 440 v 2.2.1 (2018-07) |
| Orzecznictwo: | CE, EMC, RED |
| Towar | |
| 23 (23%) | |
| szt. | |
| 0,076 kg | |
| RGB+CCT (RGB WW+CW) | |
| MIL-C8 |
