Kategorie
Brak filtrów do wyświetlenia
PILOT RF - SPI 4 strefy
Dostępność:
1 szt.
Cena brutto:
Cena netto: 45,60 zł
Charakterystyka:
Tutaj
znajdziesz dokumenty produktu:
Instrukcja
obsługi
4-strefowy pilot SPI C10-B obsługiwany na przyciski pozwala na precyzyjne ustawienie koloru oraz liczby pikseli na taśmie LED SPI. Umożliwia zmianę trybów dynamicznych, regulację jasności oraz edycję szerokości i barwy efektów świetlnych, zapewniając pełną kontrolę nad oświetleniem. Pozwala na obsługę 4 stref. Montowany do uchwytu.
Cechy produktu
- Dopasuj kolor i dostosuj długość (liczbę pikseli) paska SPI, wybierz
tryb
dynamiczny i kontroluj prędkość, zapisz 8 scen - Technologia transmisji bezprzewodowej 2.4G z dużą prędkością
transmisji,
stabilnym sygnałem i silną odpornością na zakłócenia - Jednoczesne sterowanie wieloma urządzeniami, obsługa komunikacji z
wieloma
urządzeniami - Zmiana trybu dynamicznego, koloru, jasności i funkcji dynamicznego oświetlenia
- Edycja szerokości i koloru dla trybu dynamicznego
- Ustawianie czasu i koloru ON/OFF
- Współpraca z wieloma kontrolerami (odległość sterowania 30 m)
- Uchwyt magnetyczny z prostą instalacją
- Szerokie zastosowanie w oświetleniu komercyjnym lub domowym,
tworzenie
oświetlenia nastrojowego
| Nazwa produktu: | Pilot SPI |
|---|---|
| Model nr.: | C10 |
| Napięcie robocze: | 3 V (AAA*2 szt.) |
| Pobór mocy w trybie gotowości: | 15μA |
| Moc nadawania: | 6dBm |
| RF: | 2,4 GHz |
| Metoda modulacji: | GFSK |
| Odległość sterowania: | 30m |
| Temperatura pracy: | -10~40°C |
|---|---|
| Norma EMC (EMC): | ETSI EN 301 489-1 V2.2.3 (2019-11) ETSI EN 301 489-3 V2.3.2 (2023-01) |
| Norma bezpieczeństwa (LVD): | EN 61347-2-11:2001+A1:2019 EN 61347-1:2015+A1:2021 EN 62493:2015 +A1:2022 |
| Sprzęt radiowy (RED): | ETSI EN 300 440 v 2.2.1 (2018-07) |
| Orzecznictwo: | CE, EMC, RED |
Specyfikacja:
SKU: C10-B
Zasięg: 30m
Temperatura pracy:
-10~40℃
Komunikacja: 2.4G
| Towar | |
| 23 (23%) | |
| szt. | |
| Cyfrowe | |
| MIL-C10 |
