Kategorie
PILOT RF MONO/RGB/+W - SPI 1 strefa
Cena brutto:
Cena netto: 51,48 zł
Charakterystyka:
Tutaj
znajdziesz dokumenty produktu:
Instrukcja
obsługi
Dopasuj kolor i dostosuj długość (liczba punktów pikseli) paska SPI, wybierz tryb dynamiczny i kontroluj prędkość, zapisz scenę Technologia transmisji bezprzewodowej 2.4G z dużą prędkością transmisji, stabilnym sygnałem i dużą zdolnością do zwalczania zakłóceń
Cechy
Dopasuj kolor i dostosuj długość (liczba punktów pikseli) paska SPI, wybierz tryb dynamiczny i kontroluj prędkość, zapisz scenę Technologia transmisji bezprzewodowej 2.4G z dużą prędkością transmisji, stabilnym sygnałem i dużą zdolnością do zwalczania zakłóceń
- Kontroluj wiele urządzeń jednocześnie, obsługuj komunikację z wieloma urządzeniami
- Zmiana trybu dynamicznego, koloru, jasności i funkcji dynamicznego oświetlenia
- Edycja szerokości i koloru w trybie dynamicznym
- Ustawianie czasu i koloru dla ON/OFF
- Praca z wieloma kontrolerami (odległość sterowania 30 m)
- Uchwyt magnetyczny z prostą instalacją
- Szerokie zastosowanie do oświetlenia komercyjnego lub domowego, tworzy oświetlenie nastrojowe
Parametry
| Nazwa produktu: | Pilot SPI |
|---|---|
| Model nr.: | C6 |
| Napięcie robocze: | 3 V (AAA*2 szt.) |
| Pobór mocy w trybie gotowości: | 15μA |
| Moc nadawania: | 6dBm |
| RF: | 2,4 GHz |
| Metoda modulacji: | GFSK |
| Odległość sterowania: | 30m |
| Temperatura pracy: | -10~40°C |
|---|---|
| Norma EMC (EMC): | ETSI EN 301 489-1 V2.2.3 (2019-11) ETSI EN 301 489-3 V2.3.2 (2023-01) |
| Norma bezpieczeństwa (LVD): | EN 61347-2-11:2001+A1:2019 EN 61347-1:2015+A1:2021 EN 62493:2015 +A1:2022 |
| Sprzęt radiowy (RED): | ETSI EN 300 440 v 2.2.1 (2018-07) |
| Orzecznictwo: | CE, EMC, RED |
| Towar | |
| 23 (23%) | |
| szt. | |
| Cyfrowe | |
| MIL-C6 |
