Kategorie
Brak filtrów do wyświetlenia
Kontroler taśm LED 5w1 12A
Dostępność:
1 szt.
Cena brutto:
Cena netto: 43,65 zł
Charakterystyka:
Tutaj
znajdziesz dokumenty produktu:
Instrukcja
obsługi
Cechy
Bezprzewodowa technologia transmisji i zdalnego sterowania 2.4Ghz z szybką transmisją, stabilnym sygnałem i przeciwdziałaniem zakłóceniom
Kompatybilny z aplikacją i pilotem (wymagana bramka 2.4GHz)
Ciemna jasność i cct, szerokie zastosowanie w oświetleniu komercyjnym, oświetleniu hoteli i oświetleniu domu
- Regulacja 16 milionów kolorów, regulacja nasycenia, regulacja temperatury barwowej
- Regulacja jasności i temperatury barwowej
- Wbudowany 18 trybów dynamicznych ze skokami, stopniowo zmieniającymi się (tylko dla pilota 2.4G)
- Automatyczne przekazywanie: automatycznie przesyłaj sygnał zdalnego sterowania do innego kontrolera, dzięki czemu odległość zdalnego sterowania jest nieskończona
- Automatyczna synchronizacja: Ten sam tryb dynamiczny jest automatycznie synchronizowany, dzięki czemu tryb jest zawsze spójny
- Mają funkcję DND, zwykle używaną w obszarach awarii zasilania i oszczędzają energię
- Obsługa kontroli aplikacji TUYA SMART (wymagana jest bramka 2.4GHz)
- Obsługa sterowania głosowego stron trzecich, takich jak Alexa, asystent Google, Yandex Alice,
- Tmall Genie, Baidu i Xiaomi (wymagana jest bramka 2.4GHz)
- Obsługa sterowania DMX512 (wymaga nadajnika LED DMX512)
Parametry
| Nazwa produktu: | Kontroler SR5 5 w 1 |
|---|---|
| Model nr.: | SR5 |
| Napięcie wejściowe: | DC12-24V |
| Prąd wyjściowy: | 6A/pojedynczy kanał |
| Całkowita moc wyjściowa: | Maks. 12A |
| Sygnał sterujący: | Częstotliwość radiowa 2,4 GHz |
| Odległość sterowania: | 30M |
| Współczynnik IP: | IP20 |
| Krzywa ściemniania: | Logarytmiczny |
|---|---|
| Norma EMC (EMC): | ETSI EN301 489-1 wersja 2.2.3 (2019-11) ETSI EN 301 489-3 wersja 2.3.2 (2023-01) |
| Norma bezpieczeństwa (LVD): | EN 61347-1:2015+A1:2021 EN 61347-2-11:2001+A1:2019 |
| Sprzęt radiowy (RED): | ETSI EN 300 440 V2.2.1 |
| Orzecznictwo: | CE, EMC, RED |
| Towar | |
| 23 (23%) | |
| szt. | |
| RGB+CCT (RGB WW+CW) | |
| MIL-SR5 |
- Materiał obudowy: Plastikowa
- Stopień ochrony (IP): IP20
- Napięcie pracy (V): 12V DC, 24V DC
- Prąd znamionowy: 12A
